Egzaminy ósmoklasisty
Egzaminy Cambridge
Olimpiady Przedmiotowe
Konkursy kuratoryjne
Konkursy klas 4-8
Konkursy klas 1-3
inne konkursy
Wybitni absolwenci

Egzamin ósmoklasisty

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2021/2022

Średni wynik DSP Europejczyk ze wszystkich przedmiotów łącznie wyniósł: 89,93 %

Wyniki z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych na podstawie informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej:

język polski – 75% (województwo lubelskie 61%, kraj 60%)

matematyka – 85,25% (województwo lubelskie 56%, kraj 57%)

język angielski- 99,47% (województwo lubelskie 64%, kraj 67%)








Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2020/2021

Średni wynik DSP Europejczyk ze wszystkich przedmiotów łącznie wyniósł: 91,33 %

Wyniki z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych na podstawie informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej:

język polski – 86% (województwo lubelskie 61%, kraj 60%)

matematyka – 88% ((województwo lubelskie 47%, kraj 47%)

język angielski- 100% (województwo lubelskie 63%, kraj 66%)

Wyniki egzaminu w roku szkolnym 2019/2020

Nasi uczniowie po raz pierwszy przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Ze względu na panująca pandemię Covid-19, egzamin odbył się w czerwcu w warunkach reżimu sanitarnego. Pomimo stresujących okoliczności i nietypowych warunków, w jakich odbył się egzamin nasi ósmoklasiści poradzili sobie znakomicie uzyskując wyniki znacznie powyżej wyników wszystkich szkół podstawowych w województwie lubelskim, Lublinie oraz w Polsce.

Średni wynik DSP Europejczyk ze wszystkich przedmiotów łącznie wyniósł: 86 %

Wyniki z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych na podstawie informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej:

język polski – 72% (województwo lubelskie 60%, kraj 59%)

matematyka – 89% ((województwo lubelskie 46%, kraj 46%)

język angielski- 97% (województwo lubelskie 52%, kraj 54%)

Egzaminy Cambridge

B2 First

B2 First for Schools to egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym studiowanie lub podjęcie pracy w środowisku anglojęzycznym.

Uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu i otrzymali certyfikaty B2 First for Schools honorowane na całym świecie:

2020/2021

Adrian Kicia

Claudia Paul

Marta Stępień

2019/2020

Kacper Gromaszek

Zuzanna Kowalska

Alan Majewski

David Pietruch

Konstanty Smolira

Gabriel Staniszewski

A1 Movers and A2 Flyers

Piętnaścioro uczniów naszej szkoły, którzy przystąpili do egzaminu, zdobyło prestiżowe certyfikaty znajomości języka angielskiego Young Learners English Tests wydawane przez University of Cambridge. Zarówno na poziomie Movers, jak i Flyers nasi uczniowie osiągnęli fantastyczne wyniki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiady przedmiotowe


2021/2022

Olimpiada Matematyczna Juniorów

1. Adrian Lakutowicz kl. VIII – finalista

Opiekun: Karolina Górniak

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

1. Alicja Turska kl. VII– finalistka

Opiekun: Wioleta Dąbrowska


2020/2021

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

1. Claudia Paul kl. VIII – laureatka

Opiekun: Beata Kowalska


2019/2020

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

1. Zuzanna Kowalska kl. VIII – laureatka

2. David Pietruch kl. VIII – finalista

3. Konstanty Smolira kl. VIII – finalista

4. Gabriel Staniszewski kl. VIII – finalista

Opiekun: Beata Kowalska

Olimpiada Informatyczna Juniorów

1. Konstanty Smolira kl. VIII – finalista z wyróżnieniem I stopnia

Opiekun: Marcin Smolira

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

1. Zuzanna Kowalska kl. VIII – finalistka

Opiekun: Małgorzata Kozioł

Olimpiada Matematyczna Juniorów

1. Alan Majewski kl. VIII – finalista

2. Konstanty Smolira kl. VIII – finalista

Opiekun: Karolina Górniak


2018/2019

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

1. Zuzanna Kowalska kl. VII – laureatka

Opiekun: Beata Kowalska

Olimpiada Matematyczna Juniorów

1. Konstanty Smolira kl. VII – laureat I stopnia

Opiekun: Karolina Górniak

Konkursy kuratoryjne

2021/2022

Język angielski

1. Maria Barańska kl. VII A – laureatka

2. Anna Barczak kl. VIII – laureatka

3. Natalia Kaczorowska kl. VIII – laureatka

4. Maja Myszor kl. VIII – laureatka

5. Zuzanna Sidor kl. VIII – laureatka

6. Alicja Turska kl. VII B – laureatka

Opiekun: Beata Kowalska, Justyna Warowna

Historia

1. Aleksander Wąsik kl. VIII – laureat

Opiekun: Marcin Hetman

Język hiszpański

1. Zuzanna Gorgol kl. VIII – laureatka

Opiekun: Izabela Abramczuk

Matematyka

1. Adrian Lakutowicz kl. VIII – laureat

Opiekun: Karolina Górniak


2020/2021

Język angielski

1. Antonina Igras kl. VIII – laureatka

2. Adrian Kicia kl. VIII – laureat

3. Claudia Paul kl. VIII – laureatka

4. Oliwia Sagan kl. VIII – laureatka

5. Marta Stępień kl. VIII – laureatka

Opiekun: Beata Kowalska, Justyna Warowna

Chemia

1. Marta Stępień kl. VIII – finalistka

Opiekun: Joanna Ziemba

Historia

1. Aleksander Wąsik kl. VII – laureat

Opiekun: Marcin Hetman

Język hiszpański

1. Zuzanna Gorgol kl. VII – laureatka

Opiekun: Aleksandra Kulas

Matematyka

1. Adrian Lakutowicz kl. VII – finalista

Opiekun: Karolina Górniak


2019/2020

Język angielski

1. Claudia Paul kl. VII – laureatka

2. David Pietruch kl. VIII – laureatka

3. Konstanty Smolira kl. VIII – laureat

4. Gabriel Staniszewski kl. VIII – laureat

5. Zuzanna Kowalska kl. VIII – finalistka

6. Alan Majewski kl. VIII – finalista

Opiekun: Beata Kowalska, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Fizyka

1. Konstanty Smolira kl. VIII – laureat

2. Alan Majewski kl. VIII – finalista

Opiekun: Marcin Smolira

Matematyka

1. Alan Majewski kl. VIII – laureat

2. Konstanty Smolira kl. VIII – laureat

3. Zuzanna Kowalska kl. VIII – finalistka

Opiekun: Karolina Górniak

Język polski

1. Zuzanna Kowalska kl. VIII – finalistka

Opiekun: Małgorzata Kozioł


2018/2019

Język angielski

1. Konstanty Smolira kl. VII – laureat

2. Zuzanna Kowalska kl. VII – finalistka

3. Alan Majewski kl. VII – finalista

4. Gabriel Staniszewski kl. VII – finalista

Opiekun: Beata Kowalska

Matematyka

1. Konstanty Smolira kl. VII – laureat

2. Kacper Gromaszek kl. VII – finalista

3. Alan Majewski kl. VII – finalista

4. Gabriel Staniszewski kl. VII – finalista

Opiekun: Karolina Górniak


2017/2018

Język angielski

1. Konstanty Smolira kl. VI – laureat

2. Zuzanna Kowalska kl. VI – finalistka

Opiekun: Beata Kowalska

Matematyka

1. Konstanty Smolira kl. VI – laureat

Opiekun: Joanna Olejnik

Konkursy klas 4-8


2021/2022

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. VIII

Wyróżnienie

1. Oskar Przychodzeń kl. V B

2. Wojciech Krzowski kl. VI

3. Aleksandra Poleszak kl. VII A

4. Kacper Dziuba kl. VII B

Opiekun: Karolina Górniak, Patrycja Kosa

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge

Laureaci

1. Hanna kowal kl. V B

2. Andrew Mey kl. V B

3. Maja Matys kl. VI

4. Joanna Bętkowska kl. VII B

Wynik bardzo dobry

1. Gabriela Kasperska kl. V B

2. Kamilla Gabrielsen kl. VII B

Wyróżnienie

1. Alicja Kominek kl. V B

2. Alicja Turska kl. VII B

3. Wojciech Krzowski kl. VI

4. Nina Gromaszek kl. VII A

5. Marianna Słowińska kl. VI

6. Maria Barańska kl. VII A

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry:

1. Andrew Mey kl. V B

2. Zuzanna Lipińska kl. VB

Wynik dobry:

1. Aleksander Paul kl. VA

2. Oskar Przychodzeń kl. VB

3. Gabriela Kasperska kl. VB

4. Marianna Słowińska kl. VI

5. Maja Matys kl. VI

6. Maria Barańska kl. VIIA

Opiekun: Justyna Warowna

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Laureaci

1. Alicja Kominek kl. VB

2. Marianna Słowińska kl. VI

Opiekun: Wioleta Dąbrowska

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Laureaci

1. Zuzanna Lipińska kl. VB – 5 miejsce w kraju

2. Alicja Kominek kl. VB

3. Maja Abdel – Fatah kl. VA

Wyróżnienie

1. Oskar Przychodzeń kl. VB

2. Nathalie Rzeszutek kl. VB

3. Anastazja Goluda kl. VA

4. Andrew Mey kl. VB

5. Wojciech Krzowski kl. VI

6. Maja Matys kl. VI

7. Marianna Słowińska kl. VI

Opiekun: Wioleta Dąbrowska, Małgorzata Kozioł

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

Laureat

1. Andrew Mey kl. VB

Wynik bardzo dobry

1. Gabriela Kasperska kl. VB

2. Zuzanna Lipińska kl. VB

3. Hanna Kowal kl. VB

4. Alicja Kominek kl. VB

5. Oskar Przychodzeń kl. VB

6. Jakub Januszczak kl. VB

7. Zofia Smołka kl. VA

8. Alexander Paul kl. VA

9. Wojciech Krzowski kl. VI

10. Marianna Słowińska kl. VI

11. Maja Matys kl. VI

12. Joanna Bętkowska kl. VIIB

13. Nina Gromaszek kl. VIIA

14. Alicja Turska kl. VII B

15. Kamilla Gabrielsen kl. VIIB

16. Anna Barczak kl. VIII

17. Zuzanna Kacejko kl. VIII

18. Natalia Kaczorowska kl. VIII

19. Amelia Kapelko kl. VIII

20. Zuzanna Sidor kl. VIII

Wynik dobry

1. Maria Barańska kl. VIIA

2. Maja Myszor kl. VIII

Opiekun: Katarzyna Gabrielsen

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Laureaci

1. Gabriela Kasperska kl. VB

2. Wojciech Krzowski kl. VI

Wynik bardzo dobry

1. Kordian Kosior kl. IV

2. Hanna Świerszcz kl. IV

3. Aleksandra Kochańska kl. IV

4. Filip Siegieda kl. IV

5. Mikołaj Woźniak kl. IV

6. Natalia Błądek kl. IV

7. Joshua Sadło kl. VA

8. Maja Abdel – Fatah kl. VA

9. Ksawery Lakutowicz kl. VA

10. Andrew Mey kl. VB

11. Zuzanna Lipińska kl. VB

12. Alicja Kominek kl. VB

13. Oskar Przychodzeń kl. VB

14. Hanna Kowal kl. VB

15. Marianna Słowińska kl. VI

16. Alicja Turska kl. VIIB

17. Joanna Bętkowska kl. VIIB

18. Kamilla Gabrielsen kl. VIIB

19. Nina Gromaszek kl. VIIA

20. Oscar Staniszewski kl. VIIB

21. Maja Lubaś kl. VIIA

22. Aleksandra Poleszak kl. VIIA

23. Maksym Czekaj kl. VIIB

24. Blanka Michałowska kl. VIIB

25. Martyna Podolska kl. VIIB

26. Maria Barańska kl. VIIA

27. Natalia Kaczorowska kl. VIII

28. Amelia Kapelko kl. VIII

29. Anna Barczak kl. VIII

30. Zuzanna Sidor kl. VIII

Wynik dobry

1. Zofia Serafin kl. IV

2. Adam Szymczyk kl. VB

3. Alexander Paul kl. VA

4. Nathalie Rzeszutek kl. VB

5. Rita Maruszak kl. VI

6. Kamil Kędzierawski kl. VIII

Opiekun: Katarzyna Gabrielsen

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Galileo

Wyróżnienie

1. Alicja Kominek kl. VB

2. Wojciech Krzowski kl. VI

3. Alicja Turska kl. VIIB

Opiekun: Wioleta Dąbrowska, Małgorzata Kozioł

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Wyróżnienie

1. Weronika Zdunek kl. VA

2. Alicja Kominek kl. VB

Opiekun: Joanna Ziemba

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus

Laureaci

1. Adrian Lakutowicz kl. VIII

2. Wojciech Krzowski kl. VI

3. Kacper Dziuba kl. VIIB

4. Martyna Podolska kl. VIIB

Opiekun: Karolina Górniak, Patrycja Kosa

Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej You Can Sing

1. Alicja Kominek kl. VB – I miejsce

2. Kordian Kosior kl. IV – II miejsce

3. Gabriela Kasperska kl. VB – III miejsce

4. Zofia Smołka kl. VA – nagroda specjalna

5. Nathalie Rzeszutek kl. VB – nagroda specjalna

Opiekun: Anna Paul, Justyna Warowna, Marezna Miziuk – Rzęzawa, Katarzyna Gabrielsen


2020/2021

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. VII

Wynik bardzo dobry

1. Zuzanna Lipińska kl. IVB

Wyróżnienie

1. Ksawery Lakutowicz kl. IVA

2. Weronika Zdunek kl. IVA

3. Alicja Kominek kl. IVB

4. Oskar Przychodzeń kl. IVB

5. Joanna Bętkowska kl. VIB

6. Aleksandra Poleszak kl. VIA

7. Aleksander Wąsik kl. VII

Opiekun: Karolina Górniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry:

1. Adrian Kicia kl. VIII

2. Claudia Paul kl. VIII

3. Kamilla Gabrielsen kl. VIB

4. Emily Pietruch kl. VIA

5. Alexander Paul kl. IVA

Wynik dobry:

1. Alicja Turska kl. VIB

2. Antonina Igras kl. VIII

3. Marta Stępień kl. VIII

4. Maja Myszor kl. VII

5. Aleksandra Poleszak kl. VIA

6. Wojciech Krzowski kl. V

7. Zuzanna Lipińska kl. IVB

8. Alicja Kominek kl. IVB

Opiekun: Izabela Redko – Muciek, Anna Paul, Justyna Warowna

The Big Challenge

Level 1

1. Hubert Palak kl. IVB (2 miejsce)

Level 2

1. Joanna Bętkowska kl. VIB (5 miejsce)

2. Nina Gromaszek kl. VIB (6 miejsce)

Level 4

1. Claudia Paul kl. VIII (1 miejsce)

2. Adrian Kicia kl. VIII ( 2 miejsce)

3. Antonina Igras kl. VIII (5 miejsce)

Opiekun: Justyna Warowna

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Laureaci:

1. Joanna Bętkowska kl. VIB

2. Kacper Dziuba kl. VIB

3. Cezary Dziuba kl. VIB

Opiekun: Wioleta Dąbrowska

2019/2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wynik bardzo dobry:

1. Adrian Lakutowicz kl. VI

Wyróżnienie:

1. Julia Borowska kl. VA

2. Grzegorz Juściński kl. VB

3. Martyna Podolska kl. VB

4. Alicja Turska kl. VB

5. Alan Majewski kl. VIII

6. Konstanty Smolira kl. VIII

Opiekun: Karolina Górniak

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Laureaci:

1. Adrian Lakutowicz, kl. VI

2. Konstanty Smolira, kl. VIII

Opiekun: Marcin Smolira

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

I miejsce:

1. Konstanty Smolira, kl. VIII

Wynik bardzo dobry:

1. Adrian Lakutowicz, kl. VI

2. Wojciech Krzowski, kl. IV

Wynik dobry:

1. Alan Majewski, kl. VIII

Opiekun: Karolina Górniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

W tegorocznym rankingu 100 najlepszych szkół zajęliśmy I miejsce w województwie i 18 miejsce w całej Polsce

Laureaci:

1. Claudia Paul, kl. VII

2. Zuzanna Kowalska, kl. VIII

3. Marta Stępień, kl. VII

4. Alan Majewski, kl. VIII

5. David Pietruch, kl. VIII

Wynik bardzo dobry:

1. Adrian Kicia, kl. VII

2. Kacper Gromaszek, kl. VIII

3. Konstanty Smolira, kl. VIII

4. Gabriel Staniszewski, kl. VIII

5. Anna Barczak, kl. VI

6. Antonina Igras, kl. VII

Wynik dobry:

1. Adrian Lakutowicz, kl. VI

2. Alicja Turska, kl. VB

3. Marianna Słowińska, kl. IV

4. Wojciech Krzowski, kl. IV

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa, Katarzyna Gabrielsen, Anna Paul

The Big Challenge

Wyniki w skali kraju:

II miejsce – Wojciech Krzowski, kl. IV

(2 nd National Prize at Level 1)

I miejsce – Claudia Paul, kl. VII

(1nd National Prize at Level 3)

Wyniki w skali regionu:

Level 1

1. Kamilla Gabrielsen, kl. VB (3 miejsce)

2. Nina Gromaszek, kl. VA (5 miejsce)

3. Julia Borowska, kl. VA (9 miejsce)

Level 2

1. Anna Sadura, kl. VI (10 miejsce)

2. Maja Myszor, kl. VI (10miejsce)

Level 3

1. Adrian Kicia, kl. VII (6 miejsce)

Level 4

1. Kacper Gromaszek, kl. VIII (1 miejsce)

2. Alan Majewski, kl. VIII (3 miejsce)

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa, Justyna Warowna

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – biologia:

1. Anna Barczak, kl. VI

2. Filip Mirosław, kl. VI

3. Patryk Krzowski, kl. VI

Opiekun: Joanna Ziemba

Laureatka – chemia:

1. Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Opiekun: Joanna Ziemba

Laureaci – j. angielski:

1. Marianna Słowińska, kl. IV

2. Wojciech Krzowski, kl. IV

3. Katarzyna Barczak, kl. IV

4. Maja Matys, kl. IV

5. Janusz Bartkowiak, kl. IV

6. Emily Pietruch, kl. VA

7. Nina Gromaszek, kl. VA

8. Kamilla Gabrielsen, kl. VB

9. Oscar Staniszewski, kl. VB

10. Blanka Michałowska, kl. VB

11. Joanna Bętkowska, kl. VB

12. Alicja Turska, kl. VB

13. Zuzanna Gorgol, kl. VI

14. Maja Myszor, kl. VI

15. Anna Barczak, kl. VI

16. Natalia Kaczorowska, kl. VI

17. Claudia Paul, kl. VII

18. Adrian Kicia, kl. VII

19. Zuzanna Kowalska, kl. VIII

20. Kacper Gromaszek, kl. VIII

21. Gabriel Staniszewski, kl. VIII

22. David Pietruch, kl. VIII

Opiekun: Justyna Warowna, Marzena Miziuk-Rzęzawa, Anna Paul, Katarzyna Gabrielsen, Beata Kowalska, Izabela Redko-Muciek

Laureaci – matematyka:

1. Adrian Lakutowicz, kl. VI

2. Gabriel Staniszewski, kl. VIII

Opiekun: Karolina Górniak

Laureaci – j. polski:

1. Wojciech Krzowski, kl. IV

2. Maja Matys, kl. IV

3. Maria Zubik, kl. IV

4. Marianna Słowińska, kl. IV

5. Joanna Bętkowska, kl. VB

6. Alicja Turska, kl. VB

Opiekun: Wioleta Dąbrowska, Małgorzata Kozioł

2018/2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureat

1. Konstanty Smolira kl. VII

Wynik bardzo dobry

1. Kacper Gromaszek kl. VII

2. Alan Majewski kl. VII

3. Adrian Lakutowicz kl. V

Wyróżnienie

1. Gabriel Staniszewski kl. VII

2. Grzegorz Juściński kl. IVB

Opiekun: Karolina Górniak

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

1. Konstanty Smolira kl. VII- I miejsce w Polsce i 100 procentowy wynik

2. Adrian Lakutowicz kl. V- I miejsce w województwie lubelskim

3. Aleksandra Poleszak kl. IVA – Najlepszy wynik w klasach czwartych

Opiekun: Karolina Górniak

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureaci

1. Zuzanna Kowalska kl. VII

2. Alan Majewski kl. VII

3. Konstanty Smolira kl. VII

4. Sebastian Sikora kl. VII

Wynik bardzo dobry

1. Antonina Igras kl. VI

2. Gabriel Staniszewski kl. VII

3. Adrian Kicia kl. VI

4. Claudia Paul kl. VI

5. Anna Sadura kl. V

6. Anna Barczak kl. V

Wynik dobry

1. Adrian Lakutowicz kl. V

2. Kamilla Gabrielsen kl. IVB

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa, Anna Paul

The Big Challenge

Laureaci

1. Emily Pietruch kl. IVA

2. Claudia Paul kl. VI

3. David Pietruch kl. VII

Wyniki w skali regionu

1. Alan Majewski kl. VII – II miejsce

2. Zuzanna Kowalska kl. VII – III miejsce

3. Anna Barczak kl. V – V miejsce

4. Antonina Igras kl. VI – V miejsce

5. Adrian Kicia kl. VI – V miejsce

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – język angielski

1. Alicja Turska kl. VB (z wynikiem 100 %)

2. Zuzanna Kowalska kl. VII (z wynikiem 100 %)

3. Claudia Paul kl. VI

4. Judyta Serafin kl. IVB

5. Anna Barczak kl. V

6. Zuzanna Gorgol kl. V

7. Maja Myszor kl. V

8. Adrian Kicia kl. VI

9. Antonina Igras kl. VI

10. Kamilla Gabrielsen kl. IVB

11. Blanka Michałowska kl. IVB

12. Aleksandra Poleszak kl. IVA

13. Anna Sadura kl. V

14. Nina Gromaszek kl. IVA

15. Marta Stępień kl. VI

16. Anna Mączka kl. IVA

17. Martyna Podolska kl. IVB

18. Maja Lubaś kl. IVA

19. Julia Borowska kl. IVA

20. Oskar Solarski kl. IVB

21. Natalia Kaczorowska kl. V

22. Gabriel Staniszewski kl. VII

23. Sebastian Sikora kl. VII

Opiekun: Justyna Warowna, Marzena Miziuk-Rzęzawa, Anna Paul, Katarzyna Gabrielsen, Beata Kowalska, Izabela Redko-Muciek

Laureat – biologia

1. Adrian Kicia kl. VI

Opiekun: Joanna Ziemba

Laureat – matematyka

1. Adrian Lakutowicz kl. V

Opiekun: Karolina Górniak

Laureaci – język polski

1. Alicja Turska kl. IVB

2. Kacper Dziuba kl. IVB

3. Cezary Dziuba kl. IVB

4. Martyna Podolska kl. IVB

5. Judyta Serafin kl. IVB

6. Julia Borowska kl. IVA

7. Lena Kosowska kl. IVA

8. Nina Gromaszek kl. IVA

9. Weronika Ciuba kl. VI

Opiekun: Wioleta Dąbrowska, Małgorzata Kozioł

Laureat – przyroda

1. Kacper Dziuba kl. IVB

Opiekun: Joanna Ziemba

2017/2018

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. IV

Wynik bardzo dobry

1. Konstanty Smolira kl. VI

Wyróżnienie

1. Kacper Gromaszek kl. VI

2. Alan Majewski kl. VI

Opiekun: Joanna Olejnik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

1. Konstanty Smolira – pierwsze miejsce i złoty medal w kategorii klas szóstych

2. Kacper Gromaszek – brązowy medal w kategorii klas szóstych

3. Adrian Lakutowicz – srebrny medal w kategorii klas czwartych:

Opiekun: Joanna Olejnik

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

I miejsce: Adrian Lakutowicz kl. IV

Wynik bardzo dobry

1. Konstanty Smolira kl. VI

2. Adrian Kicia kl. V

Wynik dobry

1. Kacper Gromaszek kl. VI

Opiekun: Joanna Olejnik

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureaci

1. Zuzanna Kowalska kl. VI

2. Claudia Paul kl. V

3. Konstanty Smolira kl. VI

4. Adrian Lakutowicz kl. IV

Wynik bardzo dobry

1. Alan Majewski kl. VI

2. Gabriel Staniszewski kl. VI

3. Adrian Kicia kl. V

4. Antonina Igras kl. V

Opiekun: Izabela Redko – Muciek, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – język angielski

1. Claudia Paul kl. V (z wynikiem 100 %)

2. Adrian Kicia kl. V

3. Zuzanna Kowalska kl. VI

4. Gabriel Staniszewski kl. VI

5. Marta Stępień kl. V

6. Weronika Ciuba kl. V

7. Kacper Gromaszek kl. VI

8. Wiktoria Bogusław kl. V

9. Antonina Igras kl. V

10. Adrian Lakutowicz kl. IV

11. Anna Barczak kl. IV

Opiekun: Justyna Warowna, Marzena Miziuk-Rzęzawa, Anna Paul, Katarzyna Gabrielsen, Beata Kowalska, Izabela Redko-Muciek

Laureaci – biologia

1. Marta Stępień kl. V

2. Claudia Paul kl. V

3. Zuzanna Kowalska kl. VI

Opiekun: Joanna Ziemba

Laureaci – matematyka

1. Adrian Lakutowicz kl. IV

2. Kacper Gromaszek kl. VI

Opiekun: Joanna Olejnik

2016/2017

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Konstanty Smolira kl. V

2. Zuzanna Kowalska kl. V

3. Kacper Gromaszek kl. V

4. Alan Majewski kl. V

5. Gabriel Staniszewski kl. V

Opiekun: Anna Motyl

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

1. Konstanty Smolira kl. V – I miejsce

Wynik bardzo dobry

1. Zuzanna Kowalska kl. V

2. Kacper Gromaszek kl. V

Wynik dobry

1. Alan Majewski kl. V

Opiekun: Anna Motyl

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureaci

1. Konstanty Smolira kl. V

2. Zuzanna Kowalska kl. V

3. Gabriel Staniszewski kl. V

Wynik bardzo dobry

1. Claudia Paul kl. IV

2. Alan Majewski kl. V

Wynik dobry

1. Antonina Igras kl. IV

2. Adrian Kicia kl. IV

Opiekun: Izabela Redko – Muciek, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – język angielski

1. Zuzanna Kowalska kl. V – I miejsce

2. Gabriel Staniszewski kl. V – II miejsce

3. Konstanty Smolira kl. V – III miejsce

4. Claudia Paul kl. IV – IV miejsce

5. Adrian Kicia kl. IV

6. Weronika Ciubak kl. IV

7. Alan Majewski kl. V

Opiekun: Izabela Redko – Muciek, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Laureat – historia

1. Konstanty Smolira kl. V

Opiekun: Marcin Hetman

Laureaci – matematyka

1. Alan Majewski kl. V

2. Konstanty Smolira kl. V 

Opiekun: Anna Motyl

2015/2016

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Alan Majewski kl. IV

Opiekun: Anna Motyl

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Wynik bardzo dobry

1. Kacper Gromaszek kl. IV

Wynik dobry

1. Alan Majewski kl. IV

Opiekun: Anna Motyl

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureaci

1. Zuzanna Kowalska kl. IV

2. Gabriel Staniszewski kl. IV

Wynik bardzo dobry

1. Alan Majewski kl. IV

Wynik dobry

1. Kacper Gromaszek kl. IV

Opiekun: Izabela Redko – Muciek, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – język angielski

1. Zuzanna Kowalska kl. IV

2. Alan Majewski kl. IV

3. Gabriel Staniszewski kl. IV

4. Kacper Gromaszek kl. IV

5. Bartłomiej Zaborek kl. IV

Opiekun: Marzena Miziuk – Rzęzawa

Laureaci – język polski

1. Zuzanna Kowalska kl. IV

2. Magdalena Głębocka kl. IV

Opiekun: Małgorzata Kozioł

Konkursy klas 1-3


2021/2022

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Klara Igras kl. II

2. Aleksy Mościcki kl. II

3. Helena Nowaczek kl. II

4. Piotr Polak kl. II

5. Oliwia Majek kl. II

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Wynik bardzo dobry

1. Marcel Ścirka kl. III

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

1. Sebastian Gabrielsen kl. III

Opiekun: Katarzyna Gabrielsen

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Laureaci

1. Oliwia Omes kl. III – I miejsce

2. Sebastian Gabrielsen kl. III – I miejsce

3. Katarzyna Słowińska kl. III – III miejsce

4. Antoni Lendzion kl. III – III miejsce

5. Kalina Giza kl. III – V miejsce

6. Oliwia Żurek kl. III – V miejsce

7. Maja Szlachetka kl. III

8. Milena Podolska kl. III

Wyróżnienie

1. Marcel Ścirka kl. III

2. Julia Smołka kl. III

3. Hanna Woś kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – język polski

1. Bruno Zajdel kl. I – 2 miejsce w kraju

2. Szymon Czop kl. I – 3 miejsce w kraju

3. Hanna Bąk kl. I

4. Piotr Radek kl. I 

5. Aleksandra Łucjan kl. I

6. Gabriela Sobczak kl. I

7. Kajetan Szwed kl. II

8. Ignacy Grela kl. II

9. Oliwia Omes kl. III

10. Marcel Ścirka kl. III

11. Bianka Kozakiewicz kl. III

12. Milena Podolska kl. III

13. Katarzyna Słowińska kl. III

14. Sebastian Gabrielsen kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Agata Nalewajek, Beata Rymarczyk

Laureaci – matematyka

1. Piotr Radek kl. I – 3 miejsce w kraju

2. Kajetan Szwed kl. II – 3 miejsce w kraju

3. Bruno Zajdel kl. I

4. Gabriela Sobczak kl. I

5. Szymon Czop kl. I

6. Piotr Polak kl. II

7. Helena Nowaczek kl. II

8. Klara Igras kl. II

9. Ignacy Grela kl. II

10. August Pastwa kl. II

11. Kalina Giza kl. III

12. Julia Smołka kl. III

13. Maja Szlachetka kl. III

14. Sebastian Gabrielsen kl. III

15. Milena Podolska kl. III

16. Jagoda Załoga kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Agata Nalewajek, Beata Rymarczyk

Laureaci – język angielski

1. Natalia Cieżko kl. I – I miejsce

2. Bruno Zajdel kl. I – I miejsce

3. Helena Nowaczek kl. II – miejsce

4. Jakub Masłowski kl. I

5. Kajetan Szwed kl. II

6. Aleksy Mościcki kl. II

7. Emilia Dąbrowska kl. II

8. Kacper Pastuszka kl. I

9. Maria Maleszyk – Kozłowska kl. I

10. Anna Pietruczuk kl. I

11. Piotr Radek kl. I

12. Klara Igras kl. II

13. August Pastwa kl. II

14. Oliwia Majek kl. II

15. Konstanty Pawul kl. II

16. Sebastian Gabrielsen kl. III

17. Milena Podolska kl. III

18. Katarzyna Słowińska kl. III

Opiekun: Aleksandra Jakóbczyk, Anna Paul, Justyna Warowna

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Wyróżnienie

1. Piotr Polak kl. II

Opiekun: Agata Nalewajek

Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

1. Emilia Dąbrowska kl. II – I miejsce

2. Aleksy Mościcki kl. II – II miejsce

3. Gabriela Sobczak kl. I – III miejsce

4. Konstanty Pawul kl. II – nagroda specjalna

Opiekun: Anna Paul, Justyna Warowna, Marzena Miziuk – Rzęzawa, Katarzyna Gabrielsen

2020/2021

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Marcel Ścirka kl. II 

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Wynik dobry

1. Marcel Ścirka kl. II 

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Laureaci – edukacja polonistyczna

1. Kajetan Szwed kl. I

2. Helena Nowaczek kl. I

3. Marcel Ścirka kl. II

4. Katarzyna Słowińska kl. II

5. Hanna Świerszcz kl. III

6. Kordian Kosior kl. III

7. Aleksandra Kochańska kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Agata Nalewajek, Beata Rymarczyk

Laureaci – edukacja matematyczna

1. Kajetan Szwed kl. I

2. Oliwia Majek kl. I

3. Klara Igras kl. I

4. August Pastwa kl. I

5. Milena Podolska kl. II

6. Katarzyna Słowińska kl. II

7. Kalina Giza kl. II

8. Marcel Ścirka kl. II

9. Julia Smołka kl. II

10. Hanna Świerszcz kl. III

11. Zofia Serafin kl. III

12. Filip Siegieda kl. III

13. Kordian Kosior kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Agata Nalewajek, Beata Rymarczyk

Laureaci – język angielski

1. Sebastian Gabrielsen kl. II – I miejsce

2. Jakub Klimczak kl. I

3. Kajetan Szwed kl. I

4. Aleksy Mościcki kl. I

5. Konstanty Pawul kl. I

6. August Pastwa kl. I

7. Helena Nowaczek kl. I

8. Filip Klimczak kl. I

9. Ignacy Grela kl. I

10. Ernest Demetraki – Paleolog kl. I

11. Klara Igras kl. I

12. Katarzyna Słowińska kl. II

13. Kalina Giza kl. II

14. Kordian Kosior kl. III

15. Hanna Świerszcz kl. III

16. Filip Siegieda kl. III

17. Aleksandra Kochańska kl. III

Opiekun: Aleksandra Jakóbczyk, Anna Paul, Izabela Redko – Muciek

2019/2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Weronika Zdunek kl. IIIA

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Wynik bardzo dobry

1. Hanna Świerszcz kl. II

2. Hanna Konarska kl. IIIA

3. Ksawery Lakutowicz kl. IIIA

4. Alicja Kominek kl. IIIB

5. Oskar Przychodzeń kl. IIIB

Wynik dobry

1. Weronika Zdunek kl. IIIA

2. Zuzanna Lipińska kl. IIIB

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

1. Maja Abdel Fattah kl. IIIA

2. Oskar Przychodzeń kl. IIIB

Opiekun: Aleksandra Jakóbczyk, Anna Paul, Izabela Redko-Muciek

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Maja Szlachetka kl. I – I miejsce

2. Marcel Ścirka kl. I– I miejsce

3. Sebastian Gabrielsen kl. I – I miejsce

4. Katarzyna Słowińska kl. I

5. Jakub Szymczyk kl. I

6. Julia Smołka kl. I

7. Hanna Świerszcz kl. II

8. Filip Siegieda kl. II

9. Alicja Kominek kl. IIIB

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk, Alicja Czop, Ewa Dziachan

Laureaci – język angielski

1. Katarzyna Słowińska kl. I – I miejsce

2. Sebastian Gabrielsen kl. I – I miejsce

3. Alicja Kominek kl. IIIB – I miejsce

4. Kalina Giza kl. I

5. Oliwia Żurek kl. I 

6. Milena Podolska kl. I 

7. Maja Abdel Fattah kl. IIIA

8. Alexander Paul kl. IIIA

9. Joshua Sadło kl. IIIA

10. Hanna Konarska kl. IIIA

11. Marcel Ścirka kl. I

12. Hanna Kowal kl. IIIB

13. Andrew Mey kl. IIIB

14. Oskar Przychodzeń kl. IIIB

15. Adam Szymczyk kl. IIIB

16. Zuzanna Lipińska kl. IIIB

Opiekun: Aleksandra Jakóbczyk, Anna Paul, Izabela Redko-Muciek

2018/2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Alicja Kominek kl. IIB

2. Zuzanna Lipińska kl. IIB

3. Oskar Przychodzeń kl. IIB

4. Zofia Smołka kl. IIA

5. Weronika Zdunek kl. IIA

6. Wojciech Krzowski kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Wynik bardzo dobry

1. Alicja Kominek kl. IIB

2. Zuzanna Lipińska kl. IIB

3. Oskar Przychodzeń kl. IIB

4. Weronika Zdunek kl. IIA

5. Wojciech Krzowski kl. III

6. Hanna Konarska kl. IIA

7. Ksawery Lakutowicz kl. IIA

Opiekun: Ewa Kozioł

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Laureaci

1. Oskar Przychodzeń kl. IIB – I miejsce

2. Marianna Słowińska kl. III – I miejsce

3. Maja Matys kl. III – I miejsce

4. Rita Maruszak kl. III –III miejsce

5. Wojciech Krzowski kl. III – III miejsce

6. Maria Zubik kl. III– IV miejsce

7. Adam Szymczyk kl. IIB

8. Alicja Kominek kl. IIB

9. Krystian Jaworski kl. III

Wyróżnienie

1. Nathalie Rzeszutek kl. IIB

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk, Alicja Czop, Ewa Dziachan

Olimpiada Ogólnopolska Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Anthony Franczak kl. I

2. Hanna Świerszcz kl. I

3. Alicja Kominek kl. IIB

4. Maria Zubik kl. III

5. Maja Matys kl. III

6. Marianna Słowińska kl. III

7. Szymon Ostański kl. III

8. Wojciech Krzowski kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk, Alicja Czop, Ewa Dziachan

Laureaci – język angielski

1. Anthony Franczak kl. I

2. Andrew Mey kl. IIB

3. Maja Abdel-Fattah kl. IIA

4. Alicja Kominek kl. IIB

5. Hanna Kowal kl. IIB

6. Weronika Zdunek kl. IIA

7. Hanna Świerszcz kl. I

8. Filip Siegieda kl. I

9. Anna Łucjan kl. I

10. Zuzanna Lipińska kl. IIB

11. Adam Szymczyk kl. IIB

12. Alexander Paul kl. IIA

13. Julia Dąbrowska kl. IIA

14. Wojciech Krzowski kl. III

15. Marianna Słowińska kl. III

16. Maja Matys kl. III

Opiekun: Aleksandra Jakóbczyk, Anna Paul, Izabela Redko-Muciek

2017/2018

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Martyna Podolska kl. IIIB

2. Kamilla Gabrielsen kl. IIIB

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

1. Oscar Staniszewski kl. IIIB

2. Maksym Czekaj kl. IIIB

Opiekun: Izabela Redko-Muciek, Marzena Miziuk – Rzęzawa

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Laureaci

1. Judyta Serafin kl. IIIB – I miejsce

2. Martyna Podolska kl. IIIB – I miejsce

3. Oscar Staniszewski kl. IIIB – I miejsce

4. Maja Lubaś kl. IIIA – I miejsce

5. Maksym Czekaj kl. IIIB – II miejsce

6. Julia Borowska kl. IIIA – III miejsce

7. Lena Kosowska kl. IIIA

8. Karol Rejdak kl. IIIB

9. Filip Kowal kl. IIIA

10. Nina Gromaszek kl. IIIA

11. Amelia Tkaczyk kl. IIIB

12. Anna Mączka kl. IIIA

13. Oskar Kurzyna kl. IIIA

14. Cezary Dziuba kl. IIIB

15. Sławomir Kruszyński kl. IIIA

16. Kamilla Gabrielsen kl. IIIB

17. Maja Matys kl. II

18. Grzegorz Juściński kl. IIIB

Wyróżnienia

1. Blanka Michałowska kl. IIIB

2. Alicja Kominek kl. IB

3. Wojciech Krzowski kl. II

4. Adam Bukowski kl. IIIA

5. Anastazja Goluda kl. IA

6. Róża Woch kl. IA

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk, Alicja Czop, Ewa Dziachan

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Alicja Turska kl. IIIB – I miejsce

2. Julia Borowska kl. IIIA – III miejsce

3. Martyna Podolska kl. IIIB

4. Oscar Staniszewski kl. IIIB

5. Kacper Dziuba kl. IIIB

6. Aleksandra Poleszak kl. IIIA

7. Karol Rejdak kl. IIIB

8. Bartosz Jeleniewski kl. IIIA

9. Nina Gromaszek kl. IIIA

10. Wojciech Krzowski kl. II

11. Borys Gryta kl. II

12. Zuzanna Lipińska kl. IB

13. Anastazja Goluda kl. IA

14. Alicja Kominek kl. IB

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk, Alicja Czop, Ewa Dziachan

Laureaci – język angielski

1. Alicja Kominek kl. IB

2. Weronika Zdunek kl. IA

3. Oskar Przychodzeń kl. IB

4. Maja Abdel -Fattah kl. IA

5. Maria Kaczorowska kl. IA

6. Andrew Mey kl. IB

7. Hanna Konarska kl. IA

8. Wojciech Krzowski kl. II

9. Marianna Słowińska kl. II

10. Oscar Staniszewski kl. IIIB

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

2016/2017

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. III

Wyróżnienie

1. Kamilla Gabrielsen kl. IIB

2. Aleksandra Poleszak kl. IIA

3. Maja Myszor kl. III

4. Michał Misztal kl. III

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. III – II miejsce

Wynik bardzo dobry

1. Kamilla Gabrielsen kl. IIB

2. Martyna Podolska kl. IIB

3. Aleksandra Poleszak kl. IIA

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Laureaci

1. Lena Kosowska kl. IIA – IV miejsce

2. Julia Borowska kl. IIA – V miejsce

3. Oscar Staniszewski kl. IIB- V miejsce

4. Maja Lubaś kl. IIA

5. Alicja Turska kl. IIB

6. Aleksandra Poleszak kl. IIA

7. Anna Mączka kl. IIA

8. Michał Misztal kl. III

9. Zuzanna Gorgol kl. III

10. Anna Barczak kl. III

Wyróżnienie

1. Martyna Podolska kl. IIB

2. Judyta Serafin kl. IIB

3. Blanka Michałowska kl. IIB

4. Amelia Tkaczyk kl. IIB

5. Nina Gromaszek kl. IIA

6. Zuzanna Sidor kl. III

7. Adrian Lakutowicz kl. III

8. Milena Kowalska kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Oscar Staniszewski kl. IIB – I miejsce

2. Kacper Dziuba kl. IIB – III miejsce

3. Alicja Turska kl. IIB – III miejsce

4. Karol Rejdak kl. IIB – III miejsce

5. Anna Mączka kl. IIA – IV miejsce

6. Wojciech Krzowski kl. I

7. Martyna Podolska kl. IIB

8. Gabriela Struska kl. IIB

9. Judyta Serafin kl. IIB

10. Aleksandra Poleszak kl. IIA

11. Cezary Dziuba kl. IIB

12. Julia Borowska kl. IIA

13. Zofia Styczyńska kl. IIA

14. Zuzanna Sidor kl. III

15. Miłosz Księżopolski kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł, Beata Rymarczyk

Laureaci – język angielski

1. Marianna Słowińska kl. I – I miejsce

2. Wojciech Krzowski kl. I

3. Szymon Ostański kl. I

4. Szymon Kwiatoszewski kl. I 

5. Oscar Staniszewski kl. IIB

6. Judyta Serafin kl. IIB

7. Alicja Turska kl. IIB

8. Kamilla Gabrielsen kl. IIB

9. Maja Lubaś kl. IIA

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

2015/2016

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wynik bardzo dobry

1. Adrian Lakutowicz kl. II 

Wyróżnienie

1. Anna Sadura kl. II

2. Miłosz Księżopolski kl. II 

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. II – I miejsce

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

1. Adrian Kicia kl. III

2. Claudia Paul kl. III

Wynik dobry

1. Antonina Igras kl. III

2. Oliwia Sagan kl. III

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Judyta Serafin kl. IB

2. Alicja Turska kl. IB

3. Maja Lubaś kl. IA

4. Maja Myszor kl. II

5. Aleksander Wąsik kl. II 

6. Adrian Lakutowicz kl. II

7. Michał Misztal kl. II

8. Anna Sadura kl. II

9. Natalia Kaczorowska kl. II

10. Milena Kowalska kl. II

11. Zuzanna Gorgol kl. II

12. Marta Stępień kl. III

13. Filip Prażmo kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł

Laureaci – język angielski

1. Claudia Paul kl. III – I miejsce

2. Kamilla Gabrielsen kl. IB

3. Adrian Lakutowicz kl. II

4. Anna Sadura kl. II

5. Antonina Igras kl. III

6. Adrian Kicia kl. III

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

2014/2015

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Laureat

1. Adrian Lakutowicz kl. I – laureat

Wyróżnienie

1. Adrian Kicia kl. II

2. Natalia Frąckowiak kl. I 

3. Jakub Krawczak kl. III

4. Kamil Posielski kl. III

5. Alan Majewski kl. III

6. Zuzanna Kowalska kl. III

7. Winicjusz Radomski kl. III

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureaci

1. Zuzanna Kowalska kl. III – I miejsce

2. Gabriel Staniszewski kl. III – I miejsce

Wynik bardzo dobry

1. Alan Majewski kl. III

2. Jakub Krawczak kl. III

3. Kamil Posielski kl. III

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

Laureaci – edukacja wczesnoszkolna

1. Anna Sadura kl. I

2. Adrian Lakutowicz kl. I 

3. Natalia Kaczorowska kl. I

4. Adrian Kicia kl. II

5. Antonina Igras kl. II

6. Oliwia Sagan kl. II

7. Weronika Ciuba kl. II

8. Wojciech Bogusław kl. II

9. Jakub Krawczak kl. III

10. Zuzanna Kowalska kl. III

11. Kamil Posielski kl. III

12. Alan Majewski kl. III

13. Winicjusz Radomski kl. III

Opiekun: Ewa Kozioł

Laureaci – język angielski

1. Natalia Kaczorowska kl. I – I miejsce

2. Natalia Frąckowiak kl. I – I miejsce

3. Antonina Igras kl. II – I miejsce

4. Adrian Kicia kl. II – I miejsce

5. Marta Stępień kl. II

6. Filip Prażmo kl. II

7. Oliwia Sagan kl. II

8. Kamil Posielski kl. III

9. Gabriel Staniszewski kl. III

10. Zuzanna Kowalska kl. III

11. Alan Majewski kl. III

12. Jakub Krawczak kl. III

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

2013/2014

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienie

1. Kacper Gromaszek kl. II

2. Kamil Posielski kl. II

3. Zuzanna Kowalska kl. II 

Opiekun: Agata Nalewajek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Laureat

1. Zuzanna Kowalska kl. II

Wynik bardzo dobry

1. Jakub Krawczak kl. II

2. Alan Majewski kl. II

Wynik dobry

1. Kamil Posielski kl. II

Opiekun: Izabela Redko – Muciek

Inne konkursy

Konkurs plastyczny „Papież pielgrzym”.

Maj 2020r.
I miejsce: Jakuba Palak, kl.II, Weronika Zdunek, kl.IIIa; II miejsce: Jan Głowacki,kl.II, Jagoda Załoga,kl. I; III miejsce: Anna Łucjan,kl.II
Opiekun: Magdalena Taradyś
Etap: szkolny

Wybitni absolwenci

Konstanty Smolira

Średnia ocen: 6,0
Rok ukończenia szkoły: 2020

  1. Stypendysta Ministra Edukacji i Nauki
  2. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
  3. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego
  4. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
  5. Laureat Młodzieżowej Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej
  6. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów
  7. Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów
  8. III miejsce (brązowy medal) w Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej HOMC w Wietnamie
  9. I miejsce w Czesko-Polsko-Słowackich Zawodach Matematycznych Juniorów
  10. European Junior Olympiad in Informatics 2020 – złoty medal
  11. Trzykrotny laureat w konkursie kuratoryjnym z matematyki (2017-2020)
  12. Trzykrotny laureat w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego (2017-2020)
  13. Laureat w konkursie kuratoryjnym z fizyki
  14. Laureat w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr
  15. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
  16. Laureat w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  17. Wielokrotny laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  18. English Vocabulary Master
  19. First Certificate in English

Zuzanna Kowalska

Średnia ocen: 6,0
Rok ukończenia szkoły: 2020

  1. Stypendystka Ministra Edukacji i Nauki
  2. Stypendystka Marszałka Województwa Lubelskiego
  3. Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Gimnazjalistów
  4. Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Juniorów
  5. Tytuł finalisty w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
  6. Trzykrotna finalistka w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego
  7. Finalistka w konkursie kuratoryjnym z matematyki
  8. Finalistka w konkursie kuratoryjnym z języka polskiego
  9.  Wielokrotna laureatka ze 100% wynikiem w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  10. III miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE
  11. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  12. Wielokrotna laureatka ze 100% wynikiem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  13. Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z chemii
  14. English Vocabulary Master
  15. First Certificate in English

Alan Majewski

Średnia ocen: 6,0
Rok ukończenia szkoły: 2020

  1. Stypendysta Ministra Edukacji i Nauki
  2. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego
  3. Finalista w XV Olimpiadzie Matematycznej Juniorów
  4. Laureat w konkursie kuratoryjnym z matematyki
  5. Dwukrotny finalista w konkursie kuratoryjnym z j. angielskiego
  6. Finalista w konkursie kuratoryjnym z fizyki
  7. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  8. Laureat ze 100% wynikiem w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  9. Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
  10. III miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE
  11. English Vocabulary Master
  12. First Certificate in English

Kacper Gromaszek

Średnia ocen: 5,88
Rok ukończenia szkoły: 2020

  1. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego
  2. Udział w II etapie Olimpiady Matematycznej Juniorów
  3. II miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego The Big Challenge
  4. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA 2018
  5. Laureat w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego “The Big Challenge”
  6. Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  7. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  8. Laureat ze 100% wynikiem z języka angielskiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus
  9. First Certificate in English

Gabriel Staniszewski

Średnia ocen: 5,88
Rok ukończenia szkoły: 2020

  1. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego
  2. Finalista w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Juniorów
  3. Dwukrotny laureat w konkursie kuratoryjnym z j. angielskiego
  4. Finalista w konkursie kuratoryjnym z matematyki
  5. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  6. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z matematyki
  7. Laureat Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  8. First Certificate in English

Claudia Paul

Średnia ocen: 5,96
Rok ukończenia szkoły: 2021

  1. Stypendystka Ministra Edukacji i Nauki
  2. Stypendystka Marszałka Województwa Lubelskiego
  3. Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów
  4. Dwukrotny tytuł laureata w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego
  5. Dwukrotny laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox
  6. Trzykrotny wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox
  7. Dwukrotny Laureat w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego The Big Challenge
  8. Pierwsze miejsce w regionie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego The Big Challenge
  9. Trzykrotny laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  10. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z przyrody
  11. Laureat w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
  12. First Certificate in English

Marta Stępień

Średnia ocen: 5,96
Rok ukończenia szkoły: 2021

  1. Laureatka w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego
  2. Finalistka w konkursie kuratoryjnym z chemii
  3. Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  4. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z biologii
  5. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z przyrody
  6. Dwukrotny laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  7. First Certificate in English

Adrian Kicia

Średnia ocen: 5,96
Rok ukończenia szkoły: 2021

  1. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego
  2. Laureat w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego
  3. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik
  4. Czterokrotny wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox (2018-2021)
  5. Drugie miejsce w regionie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego The Big Challenge
  6. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
  7. Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z przyrody
  8. Trzykrotny laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego
  9. First Certificate in English

Adrian Lakutowicz

Średnia ocen: 5,77
Rok ukończenia szkoły: 2022

1. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego

2. Laureat w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR

3. Finalista Olimpiady Matematycznej Juniorów

4. Laureat w konkursie kuratoryjnym z matematyki

5. Laureat I stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus

6. Wielokrotny Laureat w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

7. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

8. Laureat w Ogólnopolskim konkursie FOX z języka angielskiego

9. Laureat konkursu matematycznego PANGEA

10. First Certificate in English

Zuzanna Kacejko

Średnia ocen: 5,83
Rok ukończenia szkoły: 2022

1. Stypendystka Marszałka Województwa Lubelskiego

2. Dwukrotna laureatka w konkursie kuratoryjnym z języka hiszpańskiego

3. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier

4. Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego

5. Laureatka w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

6. English Vocabulary Master

7. First Certificate in English.

Aleksander Wąsik

Średnia ocen: 5,88
Rok ukończenia szkoły: 2022

1. Stypendysta Marszałka Województwa Lubelskiego

2. Dwukrotny laureat w konkursie kuratoryjnym z historii

3. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

4. I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska…Nasza Niepodległa”

Anna Barczak

Średnia ocen: 5,75
Rok ukończenia szkoły: 2022

1. Laureatka w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego

2. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier

3. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie English Ace

4. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

5. Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z biologii

6. Laureatka z języka angielskiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus

7. Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

8. English Vocabulary Master

9. First Certificate in English